| mikjuve a întrebat:

Cum pot sa instalez aplicatiile direct in partitia D?

4 răspunsuri:
| LaYeR a răspuns:

Cand le instalezi scrie acolo instal to: C/program files etc. ei bine apesi BROWSE si cauti Local disk(big grin)

| al3xander a răspuns:

Numai vorbiti daca tot nu stiti ce vorbeste omu. procedura este foarte riscanta nu ti-o recomand (trebuie sa schimbi chei din registri). te duci in start-run->scrii "regedit"->si trebuie sa navighezi la "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion" si acolo ai cheile pentru program files, common files si poti sa le modifici insa repet: nu recomand

| tdy a răspuns:

Cand istalezi iti da browser pe englis sau rasfoire pe romana si acolo alegi ce partitie si folteri vrea muschii tai

| Strumpfi a răspuns:

Cand le instalezii o sa-ti apara unde doresti sa le salvezi si acolo alegi tu in D. Cam atat trebuie sa faci.:*