| itwentbad a întrebat:

Cum pot sa instalez un driver de nvdidia geforce fara sa fie conectat monitorul la placa video? Cand conectez monitorul la placa video ecranul se face negru... iar cand il conectez la procesor si incerc sa il instalez imi spune ca nu-i compatibil... help!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treaba unde conectezi tu monitorul, daca zice ca driverul nu e compatibil, atunci nu e, descarca driver booster v2 si il ia singur pentru tine laughing

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu conteaza de driverul video sa ti-se vada imaginea pe monitor cand aprinzi pc-ul de exemplu (la jocuri, aplicatii, windows, da) dar prima data cand se aprinde trebuie sa apara imaginea iar daca nu apare, inseamna ca nu ai cablul bun, nu ai conectat bine, ori nu ai placa video buna. Alta cauza nu poate fi!