| Infamous3212212 a întrebat:

Cum pot sa intru pe contul meu de Instagram daca mi-am asociat contul de Instagram cu contul de Facebook? Dupa am sters Facebook-ul si am ramas cu instagramul, acum m-a scos de pe cont si eu am uitat gmail-ul si parola, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu prea ai cum sa "stergi Facebook-ul" complet. Incearca sa iti reinstaurezi contul de Facebook, apoi sa te loghezi pe Instagram si sa setezi de acolo alt email si toate cele.