| emilutza29 a întrebat:

Cum pot sa ma filmez cu windows movie maker? habar nu am cum... unii mi-au spus ca se filmeaza cu acest program altii mi-au spus ca doar editez... ma ajuta si pe mine cineva? va rog din suflet

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Lol, crezi ca iese din PC o camera video si te filmeaza atunci cand deschizi windows movie maker? Sau zboara webcam-ul dupa tine?!

Acum pe bune, filmeaza-te cu telefonul, camera sau ce ai tu, iar cu Windows Movie Maker le editezi...

Bafta!winking

| emilutza29 explică (pentru introduaicinumele):

Si sti cumva vreun program cu care pot sa ma filmez? in afara de telefon, camera, aparat...

| Tagaso a răspuns (pentru emilutza29):

Cum să fie program de filmat, doar nu ai crezut că programul filmeză!

| introduaicinumele a răspuns (pentru emilutza29):

Cum naiba sa te filmeze un program?! Cum?! N-are nici un sens... calculatorul n-are cum sa te vada! Decat daca ai un web cam dar filmeaza aiurea...

Daca vrei sa filmezi cumperi asa ceva http://www.avcenter.ro/foto-video/camera-video-sony-dcr-sx45-l.html?

Dupa care te filmezi si scoti cardul din camera si il pui in PC si copiezi filmele de pe card pe hard...

Tare greu mai e cu tehnologia...

Sa cauti un program care sa te filmezi este le fel cum ai cauta un program care sa-ti inregistreze vocea si sa nu ai microfon la PC...

| Sk1j4 a răspuns:

De fapt toti sunteti grei de cap.Se referea ca are web si sa filmeze cu moviemaker.

| AnnLy a răspuns:

Dar el se refera la filmat cu programul pe pc.Cand intri pe un joc etcstraight faceCredbig grin.Doamne...