| Ana67533 a întrebat:

Cum pot să-mi aflu adresa de email cu care mi-am făcut contul de Wattpad, dacă nu mai am contul?

Sau

Cum pot să-mi recuperez adresa de email dacă nu mai știu deloc numele, doar parola.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la farmacie, cumperi 3 cutii Memo+, le iei si... poate-ti vei aduce aminte de numele tau...
In caz contrar, amnezia cronica este boala grava si necesita tratament de specialitate.

| sierra1 a răspuns:

Poate ai trimis cuiva vreun email de pe adresa aia. Îl întrebi pe om și-șți zice

| Raducons a răspuns:

Adresa de email apare la setari la Facebook daca ai cont cu emailul ala, intri la setari si o gasesti acolo