| EdynSt a întrebat:

Cum pot sa-mi conving colegul ca Samsung Galaxy TAB are GPS si card de memorie 16 G. si memorie interna ___,, ___ G?
P. S. maicamea nu ma lasa cu el la scl.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Da-i pe mess link-ul sa se convinga singur, sau printeaza pagina web si arata-i Pagina este asta: http://www.orange.ro/samsung-galaxy-tab/

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, nu-i nevoie sa iei telefonul la scoala ca sa-l "convingi"; e suficient sa iei carticica aia cu caracteristicile tehnice si cu instructiuni.

| yumeee a răspuns:

Nu m-am prins. o.o

| viorelleu a răspuns:

Intra pe net si scrie pe google asa:telefoane Samsung si apoi iti apare un site de promovare a telefoanelor moderne.tu scrii modelul intr-o rubrica acolo se vede unde e simplu si iti arata modelul si caracteristicile! dar cu mama ta nu stiu ce trebuie facut! doar daca ar ar fi o modalitate sa aiba nevoie de tine sa te sune neaparat la scola ca de expl:tu ai lasat-o fara cheie sau ceva de genul asta sauvezi ca sa fie nevoita sa te sune la scoala si tu bineinteles ca nuai telefonul la tine si ca nai avut cum sa vb cu ea. daca intelege necesitatea ca tu sa ai telef la tine atunci inseamna ca gindeste! in ziua de azi cu tehnlogia si lumea de azi trebuie sa fi echipat corespunzator altfel te duci de rapa!