| YellowShoes a întrebat:

Cum pot sa-mi deschid un blog pe net? Un site ceva...bun
Funda ^ ^
u

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.blogratuit.ro/
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei sa faci o treaba, NU alegi bloguri gratuite. Inainte de orice, datorita faptului ca iti pot inchide blogul cind au ei chef fara sa ai ce comenta. Domeniu.ro pe viata e vreo 30 EUR, un.com te costa vreo 8 dolari pe an, iar hosting decent pentru un blog la inceput gasesti pe la 3-4 dolari/luna maxim.

| SonicAndrei a răspuns:

Poți deschide un blog cu ajutorul lui Google. Dacă ai cont pe Google, intră pe Blogger (www.google.ro - Mai multe - Blogger). Îl poți personaliza cum vrei.

| Northern a răspuns:

Bună! Dacă vrei să-ți faci un site, te sfătuiesc să folosești http://www.kappa.ro,însă pentru blog îţi recomand platforma blogspot.com de la Google, este cea mai bună şi blogurile lor au întietate la "Google Search''. Baftă!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

UCoz. Chiar e foarte bun.

| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro e gratuit si e si in romana

| Mostesare a răspuns:

Cea mai mare platformă care găzduieşte blog-uri este https://www.tumblr.com/. Dacă vrei te poţi înscrie şi tu pe ea.

| junk1sta a răspuns:

Blogger, blogspot, wordpress sunt cele mai cunoscute. Ca sa iti creezi un blog, cauti unul din ele pe google si iti faci cont.

| YellowShoes explică:

Toate mi-se par foarte bune...dar nu stiu ce sa aleg...toate sunt gratuite?

| david1234567890 a răspuns (pentru YellowShoes):

Da, toate scrise aici sunt gratuite.

| cobraSangerie a răspuns:

Intrebi pe TPU simplu nu?

| Allexandra20 a răspuns:

Www.blogger.com
Eu cu ajutorul acestui site am un blog.Ai putea incerca.