| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să-mi fac un nou cont de Instagram dar cu acelasi Gmail pe care l-am folosit și pentru alt cont? Pentru că dacă aș face unul nou mi s-ar spune că această adresă este luata de alt utilizator sau ceva de genul. Eu vreau sa-l sterg pe acesta al meu, curent însă vreau același Gmail pentru următorul. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Foloseste alt mail pentru a face un cont nou, oricum nu cred ca citesti notificarile trimise pe email. Is n servici de mail unde nu trebuie nr de tel pentru activare.

| Catrice a răspuns:

Ștergi tot ce ai de pe contul ala, ștergi pe aia de te urmăresc, schimbi user name-ul și gata.

| monster62 a răspuns:

Buna! In esenta, trebuie sa iti stergi contul de Instagram si sa iti faci un cont nou. nu stiu exact cum se sterge un cont de Instagram, dar pot sa intuiesc ca pasii generali sunt: stergi contul actual de Instagram, faci un cont nou de Instagram cu aceeasi adresa de email. cu placere!

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru monster62):

Asta e problema nu poți face alt cont cu adresa de Gmail pe care ai folosit o deja mai demult.

| Rares111111 a răspuns:

Nu trebuie sa iti stergi contul neaparat. Schimba-ti emaiul actual cu altul si dupa vei putea sa il folosesti. Succes.