| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi instalez un cooler la laptop? Se incinge rau de tot in ultima vreme.

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Un ventilator in spate nu o sa te ajute prea mult. Exista in comert niste "docking stations" special pentru aceasta problema, care are cateva ventilatoare sau unul mai mare care-ti raceste laptop-ul. E ideal pentru momentele cand nu stau cu laptop-ul pe o suprafata dreapta. Se alimenteaza de la USB si unele modele au alte USB-uri special sa nu le consume pe ale tale. Sunt in jur de 100 ron.
Shin.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu ai nevoie de un cooler suplimentar. Trebuie curatat de praf (suflat cu aer uscat) si sa nu-l pui pe suprafete care sa obtureze orificiile de la cooler (pat, fata de masa textila, etc).

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu folosesc un cooler extern, cu 3 ventilatoare si conectare USB. Il am de un an si sunt foarte incantata. Poti sa-l vezi aici:http://www.okazii.ro/......APTOP.html

| bayatdolce a răspuns:

Cea ce tia aratat miruna e perfect folosestel cu incredere

| Ben. a răspuns:

Pune-i un ventilator in spate.