| Ralucutzadulcica1999AnimeRaluADELARaluAde1999 a întrebat:

Cum pot sa-mi promovez cartea pe Wattpad? (adica sa fac cumva *de exemplu publicitate* sa-i fac mai multi cititori)
Nu-mi raspundeti gen 'trebuie ca si cartea sa fie scrisa corect si asa mai departe...' stiu asta deja si m-am asigurat.
Multumesc, dau funda celui mai bun si ajutoralnic raspuns. happy big grin

3 răspunsuri:
| anca29 a răspuns:

Pai o idee ar fi sa socializezi. Intra in grupuri, posteaza comentarii si fii activa
Cu cat esti mai 'expusa' cu atat mai multi cititori o sa ai
Cauta-ma:
LuLuAnca

| MrsAgniz a răspuns:

Http://www.wattpad.com/story/35717221/parts -> mi-ai face o mare favoare daca ai citi cartea mea si i-ai sfatui si pe priceteni. am inceput-o acum cateva zile si vreau ca primele 10 capitole sa le postez cate unul pe zi. decizi ta, oricum mersi;)

| catwoman2116 a răspuns:

Https://www.wattpad.com/story/128329567-fragile-love aceasta este povestea mea despre iubire misterioasa. mi ai face mare placere daca ai citi si ai recomanda-o si prietenilor sau cititorilor tai