| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o imagine sa se vada in meniu in loc de fundalul negru pentru Samsung galaxy ace gt-s8530i?

7 răspunsuri:
| DianaGabureac a răspuns:

Salut! Incarca o poza frumoasa pe telefon. Cauta in zonele de setari si afisare, apoi seteaza ca imagine de fundal. Funda?

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru DianaGabureac):

Stiu si eu asta, insa nu apare si in meniuwinking

| DianaGabureac a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Hmmm... Nu cred ca este ceva normal, cel mai bine ar fi sa consulti un expert: de pilda un electricia, vanzator la o retea de telefonie sau chiar sa te interesezi de solutie de la magazinul de unde ai cumparat telefonul. Sper ca te-am ajutat.

| bobitzu22 a răspuns:

Nu poti sa pui poza in meniu din cauza androidului stiu din proprie experienta ca si eu am avut tell de asta ai putea sa pui daca tiai schimba androidul dar nu prea cred ca suporta android de 4.0.4.Funda?

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru bobitzu22):

Bobitzu22: dar ti se audea mai tare volumul mai tare cand vorbeai cu cineva la telefon chiar daca era dat la minimin? ce pot sa fac?

| bobitzu22 a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Da da se audea mai tare si nu cred ca poti sa faci nimica

| Plesa_George_2000 a răspuns:

Incearca adw launcher, eu am Allview a4all si merge perfect