| MaybeJustMe a întrebat:

Cum pot sa-mi recuperez contul de Facebook daca mi-a fost hackuit, deci furat iar eu oricum nu mai aveam acces la adresa de email de pe el (deci nu am idee cum a schimbat parola... )? Este vreo cale sa-l mai recuperez? Imi puteti lasa aici pasii pe care trebuie sa-i urmez sau macar cum contactez suportul de la Facebook sau ceva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Salut,intra pe aplicatia Facebook, si aici intra unde srie recuperati contul vostru, aici pune numarul tau de telefon si Facebook î-ti va trimite un cod care poate fi folosit o singura data pentru a schimba parola, succes.