| diana07 a întrebat:

Cum pot sa-mi scot parola de la calculator?
. help... daw fundita

11 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Control panel\conturi utilizator\eliminare parola

| Narcis2007 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu daca ai uitat-o...

| nelu13 a răspuns:

Control panel-conturi utilizator-modificare cont si de acolo te descurci

| lucian a răspuns:

Reinstaleaza windowsu

| diana07 explică:

Nu am uitat-o... dar vreau sa o sterg ...sa nu mai mi-o ceara.big grin

| diana07 explică:

Nu am uitat-o... dar vreau sa o sterg sa nu mai imi ceara parola.

| ralukutza123456789 a răspuns:

Fa-ti un nou cont si apoi stergel pe cel vechi sau nu-l mai folosi... Funda

| diana07 explică (pentru ralukutza123456789):

Pai nu mi se sterge si ce am in calculator?

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru diana07):

Atunci fa-ti un cont nou si nu mai intra pe cel vechi

| diana07 explică (pentru ralukutza123456789):

Si ce tip sa fie noul cont computer administrator sau limitat?

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru diana07):

Administrator ca limitat nu iti permite sa intri pe toate retele de socialezare mie asa m-i sa int si mi-am schimbat windosul la nici on saptamana dupa ce m-i l-am schimbat din nou... Funda