| MihaelaSiEu a întrebat:

Cum pot sa modific marimea unei fotografii la printare? Am windows photo viewer, iar la printare stiu ca m mai multe optiuni (ex: full page photo/4x6 inchi/3, 5x5 in.), dar eu am nevoie de o alta dimensiune, ce nu se regaseste printre cele standard ale lui photo viewer. Aveti vreo idee cum as putea face asta? Am nevoie de vreun alt program cu care sa deschid fotografiile?

Merci!

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Cauta undeva trebuie sa scrie custom size sau ceva de genu, daca nu exista inseamna ca nu poti!