| Girly97 a întrebat:

Cum pot sa modific programul paginii mele Facebook astfel incat in zilele libere legale sa arate un program special unic?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu ai cum.

| MihaelaDart a răspuns:

Intri la setari, apoi la Informatii despre Pagina si in josul paginii ai programul de lucru apasand pe "Deschis în intervalul orar selectat" pe care il modifici cum doresti.

| danbnz a răspuns (pentru MihaelaDart):

Mi-ai dat vot eronat degeaba.
Nu ai inteles bine intrebarea!
Se referea la zilele libere LEGALE, care nu au nici o legatura cu programul saptamanal pe care intr-adevar il poti seta pe Facebook.
Zilele libere legale nu sunt doar sambata si duminica.

| MihaelaDart a răspuns (pentru danbnz):

Greseala mea, eu am inteles despre programul saptamanal. Nu te oftica pentru eronat, ca nu se intampla nimic pe TPU. Nu am fost atenta.