| Floryn9 a întrebat:

Cum pot sa pun licenta la AVG AntiVirus? Imi da FREE 30-day Trial. Unde trebuie sa intru la acest antivirus pentru ai pune licenta, ca eu nu stiu, nu am mai umblat niciodata cu el!

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu trebuie sa intri nicaieri, licenta iti adauga doar un firewall de care sincer n-ai nevoie. Cand intri pe situl avg la download alegi versiunea FREE, iar la instalare alegi Basic protection. Ai acolo tot ce-ti trebuie si antivirus si antispyware si browsing protection daca vrei. Simplu. Acu va trebui sa dezinstalezi asta cu trial.

| Jipa95 a răspuns:

Acea versiune pe care o ai este un trial ( versiune de testare aprodusului ) Daca esti multumit de antivirus, il poti cumpara. ( full option ) Totusi exista si o versiune free pe care o poti descarca pe pe site-ul lor.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Mai bine lasa-l asa, decat sa iei o licenta virusata!