| VisualBasicExpert a întrebat:

Cum pot să pun muzică de pe pc pe stick? Imi trebuie vreun program? Am incercat sa copiez o melodie din PC in computer in folderul unde e stickul, dar nu merge plus că mai este ceva pe stick uitati-vă la ce imi apare http://www.youtube.com/watch?v=g7X3eee_2hQ.

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ai incercat sa dai yes? raised eyebrows

| Doddel a răspuns:

Bagi stickul in calculator, intri in My computer, dai click pe Removable Disk si muti melodiile acolo. Foarte simplu!

| koko a răspuns:

Dai click dreapta pe melodie, apoi SEND TO...si alegi stick`ul...big grinbig grinfundutsa?batting eyelashes

| grimcris a răspuns:

Nu-ti trebuie niciun program. Vezi daca stick-ul are vreun butonas sub forma de intrerupator pe undeva. Daca are, incearca sa-i schimbi pozitia. Daca nu, incearca sa formatezi stick-ul si apoi sa incerci iar.

Daca nu te descurci, spune-ne de ce nu merge, adica ce eroare iti apare