| InVisible99 a întrebat:

Cum pot sa recuperez o parola pe yahoo daca nu am telefon sau email de recuperare? sad

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bate-ti capul, cu ce ai registrat acel cont?
Fara numar de telefon sau e-mail alternativ, Yahoo nu accepta registrarea.

| InVisible99 explică:

BA POT! am scris la yahoo big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Odata ce nu mai detii nimic, din ce era strict legat de acel cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. si yahoo nu mai are customer service de ani. Dar chiar daca ar fi avut, tot nu aveai cum sa il recuperezi, daca nu ai nici telefon nici mail, si nici raspunsuri la intrebari secrete bla bla.

| Stincker3043 a răspuns:

Nu poti

| AkyMinowara a răspuns:

Contul in recuperezi si nu parola. sunt intrebari pentru recuperare cont. oricum iti cere sa setezi parola noua. sper ca ai completat intrebarile de recuperare a contului cand ai creeat adresa de e-mail. altfel e virtual imposibil, in absenta unui e-mail de recuperare sau a telefonului.

| InVisible99 explică (pentru AkyMinowara):

Vreau un raspuns exact nu general, emailul il stiu, dar parola nu o stiu exact ca mi-am schimbat telefonul. Inainte era cu 2 intrebari de securitate, dar nici alea nu mai sunt x(

| dannyel86 a răspuns (pentru InVisible99):

Daca nu ai trecut in cont o adresa de mail alternativa sau un numar de telefon mobil valabil, contul nu mai poate fi recuperat.

| AkyMinowara a răspuns:

In fapt tu vrei sa stii cum poti accesa un cont care nu e al tau. nu stii parola, un ai nr de tel, nu cunosti intrebarile de securitate, nu ai acces la e-mail`ul de recuperare. hai sa fim seriosi, nu pot sa lipseasca toate conditiile acestea decat daca nu este contul tau.

dar daca totusi e al tau si nu mai ai dispozitivul cu care te logai, nu iti mai amintesti parola si nici nu ai e-mail de recuperare, yahoo iti cere sa introduci ultima parola pe care ti`o amintesi si pe care ai folosit`o. si apoi sa setezi parola noua.