| aDEeLAa a întrebat:

Cum pot sa salvez un fel de schema tabel dintr-un word postat pe net in contextul in care nu merge cu copy si paste. adica se copiaza doar cuvintele... nu si tabelul schema. stie cineva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti salva pagina intr-un folder, dupa care il deschizi cu Word (ca pagina html).
Cureti din pagina tot "gunoiul" ce nu-ti trebuie, lasand doar tabelul.
Rezultatul il salvezi in format doc.

| simina96 a răspuns:

Mai poți eventual sa faci print screen și sa salvezi pagina în paint după sa decupezi doar tabelul și sa salvezi ca și imagine.