| emanuela2005 a întrebat:

Cum pot sa scriu, in Office Word peste o poza de pe Google Chrome? Ca sa stiti, poza este cu o tabla, si eu vreau sa se vada ca si cum e scris pe tabla. Mai pe scurt cum sa fac fundalul de la scris, transparent?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoate poza, o editezi si apoi o relipesti. Nu poti in Word.

| Gizăz a răspuns:

Word e editor de texte. Nu poţi să editezi poze în el. Fă în Paint.

| emanuela2005 explică (pentru Gizăz):

In Paint pot pune poze? Cum? Iti dau funda daca imi spui. Multumesc.

| Gizăz a răspuns (pentru emanuela2005):

Dă click dreapta pe poză şi click pe Edit. O să-ţi deschidă poza în Paint.