| Oannna96 a întrebat:

Cum pot sa sterg id-urile cu care m-am conectat pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Dai pe casuta (unde bagi numele) si o sa-ti apara id-urile. Dai cu mouse-ul pe ele (fara sa dai click) Si apesi pe delete (de la tastatura) si gata le-ai sters. Adica faci asa la toate, ca nu merge sa le stergi pe toate deodatawinking
Sper ca te-am ajutat happy!

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Stergi id-ul din casuta de logare, dai click pe casuta goala si iti vor aparea id-urile. Derulezi cu mouse-ul pe fiecare id, fara a da click pe el si apesi tasta,, Delete" de la tastatura.
happy