| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg o aplicatie sau un joc din meniul unui telefon Samsung Galaxy Ace?funda...

Răspuns Câştigător
| ThEsAvAnT a răspuns:

Menu - Settings - Applications - Manage Applications. Apesi pe aplicatie, se deschide un nou meniu cu specificatiile aplicatiei
Apesi pe unistall...

Funda?big grin

| ktalin2k a răspuns (pentru ThEsAvAnT):

El se refera sa stearga de pe meniu nu sa dezinstaleze

| AaNdYy a răspuns (pentru ktalin2k):

Se referea la dezinstalat:p

4 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Se intra in meniu, sus stanga apesi Edit, cele care au optiunea sa fie eliminate au semnul -. Apare Uninstall aplication, dai Yes si se dezinstaleaza. Dupa ce ai terminat, dai Done de sus stanga si revine in meniu. Succes.

| ThEsAvAnT a răspuns:

Simplu trebuie sal dezinstalezi sa-ti explic dai la meniu apoi dai la gestionar de aplicatii apoi dai la aplicatii in rulare apoi alegi jocul programul sau aplicatia ori dai pe el apoi dai dezinstalare ori dai in dreptul programului le dezinstalare crede-ma o sa mearga te rog funda