| Marian_Bogdan_1996 a întrebat:

Cum pot sa sterg pe mail in inbox toate mail-urile si sa nu mai primesc meil-uri de la un anumit site.Cum ar fi emag.ro nu vreau sa mai primesc mesaje de la ei.Cum fac?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Intri pe unul din mailurile de la eMAG, iar in partea de jos ar trebui sa apara unsubscribe sau dezabonare.
Pentru stergere, trebuie sa fie un camp pe care daca-l selectezi iti selecteaza si mailurile de pe pagina, si apoi da-i detele