| DjPach a întrebat:

Cum pot sa sterg un videoclip postat de mine de pe YouTube dar am uitat parola, se poate face ceva sa nu mai fie video.ul pe youtube? Dau funda!, Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| AlexutzuAlex a răspuns:

Pai :
1.Dai la am uitat parola primesti un e-mail si dai pe link scrii o parola noua si gata
2.Intri in cont vezi videoclipul dai stergere si gata
Funda?winking Sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Trimite adresa de email pentru a shimba parola:
http://www.youtube.com/account_recovery

Cand ai intrat din nou pe contul tau de pe youtube urmareste acesti pasi pentru a sterge videoclipul:
Din dreapta sus Video Manager, in mijloc vor aparea videourile tale, in partea stanga bifez pe cel care doresti sa-l stergi si dupa asta deasupra lor cauti Action, dai click pe ea si chiar la prima scrie Delete.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge un video postat de tine pe Youtube trebuie sa-ti recuperezi intai contul:
http://www.youtube.com/account_recovery
Dupa ce ti-ai recuperat contul trebuie sa intri in Video Manager si sa bifezi ca vrei sa stergi acel video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/account_recovery
Trimiti aici email-ul si poti schimba parola.
Dai la am uitat parola ---e-mail --- link scrii o parola noua
Videoclipul pe care vrei sa il stergi, dai pe Stergere.