| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să transfer câteva poze din memoria aparatului(de fotografiat) în cardul de memorie? P.S: Nu am Cablu de date...

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Sa iti spun cum e la mine. Eu intru unde vizionez pozele si dau la menu. Si acolo imi apara copiere pe cartela si dau acolo si la toate. Aopi imi apare ultima poza facut pe aparat (nu pe card) si dau "da". Vezi daca ai si tu asa. Bafta

2 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Trebuie sa fine pe undeva prin galerie, le selectezi, si mutare pe cardul de memorie sau ceva de genul!
Bafta!

| alex9911896 a răspuns:

Nu poti doar daca ai cablu de date cumpara unul sau o chestie in care bagi cardul de date e universal dar costa mai mult DAR ITI POTI CUMPARA SI UN CABLU DE DATE UNIVERSAL.