| mississippi a întrebat:

Cum pot sa transfer fisiere de pe PC pe telefon cu cablu de date! Am tot stiu sa conectez, dar dupa!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, dupa ce deschizi fereastra cu fisiere si "open file" etc... Deschizi fisierul unde ai poze de exemplu. Iti apar acolo pozele din telefon. Dupa te duci la fisierul dinPC unde ai pozele ce vrei sa le muti, pur si simplu dai copy si paste in fisierul telefonului. Sper ca te-am ajutat.winking

| Danielul123 a răspuns:

Intra in My Computer si acolo o sa vezi numele telefonului tau. Vezi un folder cu Pictures si dai copy din calculator, apoi paste in folderul cu Pictures de pe telefon. Sper ca a functionat. happy