| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Cum pot sa transfer fisiere de pe telefonul mobil pe pc si cum instalez bluetooth-ul. Daca nu cu bluetooth, atunci poate cu USB. Mentionez ca in telefonul mobil nu am card de memorie.

Răspuns Câştigător
| LemonCandy a răspuns:

Nu iti trebuie card de memorie pentru a transfera fisierele de pe telefon in calculator si invers.happy
Iti trebuie doar un cablu de date. Daca nu ai poti cumpara de la un magazin de telefoane.:* Sper ca te-am ajutat. Funda?:X

7 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca nu ai card de memorie trebuie instalat un program special pentru tipul de telefon, ex Nokia- Nokia pc-suite

| geo691 a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii (tip telefon, bluetooth -u de la pc sau ce ) In general ori iti da un cd la telefon ori mai nou in momentu in care conectezi telefonul prin usb iti da sa instalezi draivaru necesar pentru a copia fisiere, sa vezi mesajele, etc. Daca ai bluetooth la pc conecteazate la telefon sau invers apoi ai acces la telefon.

| hatze a răspuns:

Pai mai bine iti cumperi un card reader! e foarte bun

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Daca nu ai cablu de date la telefon instalezi bluetooth-ul cu ajutorul CD-ului care l-ai primit la bluetooth nu e mare lucru sa alegi unul din fisiere apoi next next si finish

| Ana0Any a răspuns:

Poi,ai cablu d date compatibil la tel si calculator? daca da transfreri normal ca si cum iei poze d p aparatul foto in calk,depinde si de tel, am incercat sa ajut, sper sa te ajute astawinking

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Aha pai si mi-ati putea spune ce driver imi trebuie? K pe net n-am gasit.Si mentionez ca am telefon Orange Malibu.

| eprubetă a răspuns:

Prin cablul de date!