| EmiliaSd88 a întrebat:

Cum pot sa trimit ceva prin email? Adica vreau sa trimit la un concurs Si nu stiu cum.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ID de messenger? Presupun ca da. Ce vrei sa trimiti? Text, imagini? Dupa ce ai textul/imaginea, intri pe Yahoo messenger, creare mesaj, scrii adresa lor si ce iti mai cere si in final ai "Attasament" (daca am scris putin gresit, scuze). Acolo alegi din calculatorul tau fisierul pe care vrei sa-l trimiti si... send (trimite).

| ДdД a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=5581

Sper ca te.am ajutat!

| Ayskle a răspuns:

Te ajut cu placere. Vrei sa atasezi un fisier, sau?

| EmiliaSd88 explică:

Trimite prin email la adresa... raspunsul la intrebarea... Asta e, nu am mai folosit pana acum emailul si nu stiu cum sa fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmiliaSd88):

Nu ai folosit niciodata messengerul?

| UmbraNeagrA a răspuns:

Buna,daca vrei sa trimiti ceva pe email sus in stanga scrie "compose message". Apoi unde scrie "To"scrie emil-ul persoanei careia ii trimiti masajul(poti sa scrii si mai multe email-uri) iar "CC" si "BCC" nu iti trebuie neaparat iar la "Subject" scrii subiectul iar unde arata "attach file" poti sa pui o imagine sau un program si dupa aceea sub "atach file" iti apare un chenar mare alb si acolo scrii ce vrei tu! big grin

| Grosu_Mihai_1980 a răspuns:

Pasapoarte@roemb.co.uk As dori o programare pentru pasapor, mercuri pe data de 21-11-2012.Va multumesc anticipat

| Marius_Lucy_Lucian_1979 a răspuns:

Vreau sa stiu ce trebuie sa fac ca sa trimit un email

| Minca_Cecilia_1981 a răspuns:

Vreau sa trimit un e mail la un concurs