| Frumusika24 a întrebat:

Cum pot sa trimit muzica de pe telefonul htc touch diamond pe alt telefon? funda pentru cel mai explicid raspuns happy

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Pai ca la orice alt telefon, activez bluetootul si intri in fisierul cu muzica si dai pe acel fisier sau tii apasat ( nu stiu cum e sa HTC touch diamond). Faci sa iti apara prostiile alea cu proprietati bla bla printre care trebuie sa apara si trimitere.Selectezi trimitere si apoi prin bluetoot. Si gata, celalalt telefon trebuie sa accept trimiterea fisierului si atat.Mult noroc si o zi buna

| LeBronJames2013 a răspuns:

Incearca prin Bluetooth.