| Afagdsba a întrebat:

Cum pot sa vad cati urmaritori am pe Facebook? Ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intri pe profilul tau, faci click pe prieteni si daca nu iti afiseaza link-ul catre Urmaritori, fa click pe "Mai mult" si apoi pe Urmaritori.

| Afagdsba explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Nu merge... imi pota da o poza ceva

| Dolores214 a răspuns:

Mai simplu intri în cronologia ta și în stânga unde scrie trăiești în ce oraș ai învățat grup școlar te uiți în jos și scrie urmărit de 140 persoane exemplu bafta

| Afagdsba explică (pentru Dolores214):

Nu scrie niciunde.

| Dolores214 a răspuns (pentru Afagdsba):

Editezi datele personale...

| Afagdsba explică (pentru Dolores214):

Pai si ce date personale trebuie sa editez?

| Dolores214 a răspuns (pentru Afagdsba):

Așa dai la setări și vezi în dreapta și dai pe persoane urmăresc activitatea și ați apare o căsuța și bifezi ok salvezi sau uitate la video pe yutube https://www.google.ro/......https?/url

| Afagdsba explică (pentru Dolores214):

Inteleg man, dar nu mai apare chestia aia.

| Dolores214 a răspuns (pentru Afagdsba):

Uita-te pe yutube