| Sathris a întrebat:

Cum pot sa vad ce comentariu am dat sau ce postari am facut pe facebook? Va rog frumos sa imi spuneti, cineva mi-a furat contul de facebook si a inceput sa injure si vreau sa aflu pe cine a injurat ca sa sterg comentariile

Răspuns Câştigător
| ZeroZahar a răspuns:

Pe peretele tau apare tot ceea ai postat tu. Daca te uiti prin postari, mai jos vei gasi. asta daca nu ti-a le-a sters perosana aceea, de pe perete.

| Sathris explică (pentru ZeroZahar):

Nu am nimic scris pe perele... apar si comurile date la poze?big grin

3 răspunsuri:
| Sathris explică:

Vreau sa stiu si ce comentarii am dat la poze...

| Madalina_Inna_1974 a răspuns:

Nu pot vedea comenturile la poza, de ce oare cum sa fac? Cine ma poate ajuta.