Întrebare recomandată | AndreeaCr a întrebat:

Cum pot sa vad cine imi vizualizeaza profilul pe Instagram?

7 răspunsuri:
| BlueFox a răspuns:

Pentru a afla cine ți-a văzut story-ul (sau articol) deschide story-ul (sau articol) respectiv și glisează în sus pe ecran. Vei vedea numărul și numele persoanelor care au văzut fiecare fotografie sau clip video din story-ul tău. Doar tu poți afla care sunt persoanele care ți-au văzut story-ul.

| AndreeaCr explică (pentru BlueFox):

Multumesc, dar la mine nu apare acel buton in forma de ochi, din pacate...

| alwayscared a răspuns:

Profilul nu poti sa vezi cine ti l a vizualizat dar story line`ul poti.
Tragi in sus dupa ce intri la story al tau si vezi acolo persoanele.

| StefanMadalin02 a răspuns:

Ba da se poate cauta.ma in privat si iti zic eu cum adresa de fbc o ai aici https://www.facebook.com/profile.php?id=100006862486511

| Ionut7253 a răspuns (pentru StefanMadalin02):

Salut! Ma poti ajuta si pe mine?

| LiannaHG a răspuns:

Nu poți vedea cine ți-a vizualizat profilul.