| ReignForest a întrebat:

Cum pot să văd filme sau seriale pe smart tv fără Netflix(nu am cont)?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google, scrii google www.filmeonline.biz și poți viziona orice film dar trebuie să fi conectat la wifi

| ReignForest explică (pentru anonim_4396):

Nu am google pe smart tv

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ReignForest):

Nu poti

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReignForest):

Probabil ai internet Explorer

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum nu pe toate tv urile poți viziona filme, depinde și de configurația acestuia, rami, procesor, unde se afla routerul

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Iti trebuie chromecast
Intri pe telefon pe un site cu filme și îți apare să l vizionezi pe tv, iar tv trebuie să fie conectat la wi-fi din telefon

| Utilizator23124 a răspuns:

Pui filmu pe laptop/pc si conectezi intre ele cu cablu HDMI, dar nu poti intra pe Netflix daca nu ai cont, eventual fa unul free si il opresti inainte de facturare.