| mokanu a întrebat:

Cum pot scapa de Anty-Keylogger? l-am instalat ieri... dar aseara l-am sters cel putin asa cred eu l-am dezinstalat din Control Panel cand pornesc calculatorul imi apare in partea dreapta a monitorului jos "this computer is protected by anti-keylogger" si nu stiu cum sa scap de chestia aia sa nu imi mai apara eu cred ca este tot activ dar nu inteleg cum va implor cv sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Brailainfo a răspuns:

Start/run/msconfig/startup si il debifezi de acolo si nu te mai deranjeaza.