| Jager a întrebat:

Cum pot scapa de problema http://imgur.com/Vy3X8Gl cand deschid pc-ul?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai scrie acolo, mura in gura...
Vrei sa intram noi in BIOS sa-ti rezolvam problemele?

| Jager explică (pentru K0sti):

Eu nu vreau la fiecare pornire sa stau langa el sa apas F1. poate nu stiu sa umblu calumea in bios si de aia am pus intrebarea pe TPU sa ma ajutati cu sfaturi. daca stii, spune mi si ti dau funda. damn.

| K0sti a răspuns (pentru Jager):

Nu vreau funda! Vreau sa pui mana sa muncesti sa-ti storci creierii, ca de aia ii ai! Altfel nu inveti! Succes! Citeste cu atentie mesajele si o sa te prinzi!

| CPAElites a răspuns:

Apesi pe F1.