| Razvan17Me a întrebat:

Cum pot scapa de un keulogger care nu ma lasa sa accesez nici un program, mi-a inchis internetul si nu il pot deschide si nu ma lasa sa intru in safe mode nu pot descarca nici un antivirus si nu ma lasa sa intru in msconfig. Nu vreau sa restartez windows-ul va rog help. Funda! Urgent

Răspuns Câştigător
| Zmantana a răspuns:

Un keylogger nu e în stare de așa ceva, în schimb alt malware poate face asta... clar, formatare totală, iar windows-ul trebuie reinstalat, însă cea mai bună soluție prin care să-ți salvezi anumite date de pe PC este un Ubuntu Live pe un stick pe care să boot-ezi, salvezi pe alt stick datele importante, după care, you know the drill...

2 răspunsuri:
| Dribus017 a răspuns:

Reinstall Windos, format din BIOS.