| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de virusul de USB DRIVE sal. xls. exe o data si pentru totdeauna?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

@Crucified-Countess, este vorba de un virus care infecteaza flash drives. Va trebui sa formateze flash-ul si sa recreeze partitia acestuia.
Numai bine, S h i n.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Formateaza stick-ul si da dupa aceea o scanare cu antivirusul. Ar trebui sa scapi, dar nu e "o data pentru totdeauna" pentru ca e posibil sa ai de-a face cu un calculator virusat si sa-ti fie virusat din nou stick-ul... Se intampla destul de des pe la xerox-uri...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Formateaza hardul, reisntaleaza windowsul.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu stiu nu ma pricep. daca nu-l rezolv.next! da' mi-l rezolva no god. e ashee hee