| KanezuY a întrebat:

Cum pot schimba contul de icloud de pe Iphone 4 cu alt cont ca am uitat intrebarile secrete? Mentionez ca nu este blocat in icloud.Si n-am setat niciun email de confirmare.

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Salut, KanezuY!

Salvează-ți datele pe un dispozitiv cu destul memorie (HDD Extern, Laptop, Stick, Card Memorie Extern, Etc...) şi dai "Resetare la setări din fabrică", şi iți faci alt cont de iCloud, desigur, pune răspunsuri la intrebari care nu le uiți, şi setează un e-mail de recuperare.