| Laouana1 a întrebat:

Cum pot schimba culoarea la ledurile unui MacBook PRO (2016)?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Culoarea Led-urilor depinde de materialul din care este fabricat.
Pentru a le schimba culoarea trebuie sa schimbi Led-urile, ceea ce este foarte costisitor, din cauza manoperelor complicate necesare.

| Eurofighter a răspuns:

Nici-o sansa big grin

| darrio2007 a răspuns:

Cu o micuta folie colorata pusa peste led. Peste folia colorata aplici scoci transparent ca sa tina folia colorata.In nici un caz nu folosi lipici. Fara sa demontezi nimic.