| BlueDark a întrebat:

Cum pot scoate corectorul tastaturii de la S8?
Nu de alta,dar ma baga in tot felul de buclucuri.

Eram la magazin si doream sa ii trimit mesaj sotiei sa o intreb daca posteste, ca ma gandeam sa iau niste ciocolata cu lapte.
In loc de "Postești?" am trimis "Prost ești?".
Eu nu am observat si am pus telefonul in buzunar.Peste 2 minute ma suna nevasta-mea: "Bă Ionele, ej nebooon?!" laughing

Alta data vorbeam cu fratele meu si in loc sa ii trimit"Nu am vrut să te sperii" am zis"Nu am vrut să te speli."Deci saracul a ramas cv gen WTF?! laughing

Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| AnonimaaaaG a răspuns:

Intră la setări. nu e așa greu.
Dai la " gestionare generală" apoi la "limbă și tastatură" după care dai pe "tastatură virtuală" și apoi pe "tastatură Samsung" si de acolo e ușor. "verificare ortografică automată" si gata.

5 răspunsuri:
| Kawaii123 a răspuns:

Si eu aceeasi problema.Am intrat la setari.E pe undeva la categoria tastatura

| andreuta29 a răspuns:

Nu stii sa-l folosesti deloc.
Nevasta-ta nu tine post.Trebuia sa stii asta.Ea ti-a scris prost esti.

| D3I3 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))
Numai pe mine ma ajuta autocorectorul?

| BlueDark explică (pentru AnonimaaaaG):

Merci

| AnonimaaaaG a răspuns (pentru BlueDark):

Cu plăcere!