| ElectricDemon a întrebat:

Cum pot seta facebook-ul in asa fel incat doar prietenii din lista sa-mi poata trimite mesaj? sa nu apara butonul de "trimite un mesaj" celor ce nu ma au la prieteni.

1 răspuns:
| anonim191 a răspuns:

Era posibil inainte insa acum dupa update-urile facute de cei de la facebook tot ce poti face este sa e duci in privacy settings si sa schimbi la Whose messages do I want filtered into my Inbox? de la basic la strict unde zice : Strict Filtering
Mostly see messages from friends. Messages from people you want to hear from may go to your Other folder.
vei primi totusi mesajele altora insa nu in aceeasi sectiune