| ChrilDanut a întrebat:

Cum pot seta in Browserul Google Chrome cand descarc ceva sa vad si viteza de descarcare?

Răspuns Câştigător
| Stitch92 a răspuns:

Sub "X"-ul din coltul dreapta sus, apare o cheie. Dai click pe ea apoi cauti "Descarcari", dai click si iti va aparea acolo.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau jos in coltul din stanga pune viteza si cat s-a descarcat.

| Anonim0091 a răspuns:

Salut
Cand descarci it apare acea bara care iti arata fisierul care il descarci, uitate in dreapta pe bara aia si acolo scrie Show all downloads/arata toate descarcarile. Dai click acolo si poti vedea