| XYZsnick a întrebat:

Cum pot seta la facebook sa imi poata da like si oameni care nu sunt prietenii?

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Merge doar daca refaci setarile

| hamsterita29 a răspuns:

Cand postezi o fotografie alegi cine o poate vedea (numai tu, prietenii, sau toti). daca o poate vedea toata lumea pot sa dea like si cei din afara listei de prieteni

| XYZsnick explică (pentru hamsterita29):

Este setata pe public poza, dar cineva imi zice ca nu merge.

| TheKings a răspuns:

Nu este posibil acest lucru

| Elisabitaaa a răspuns:

Te duci lângă Home/Acasă. Acolo e o iconiță cu lacăt.Apas-o.Pe alt treilea chenar dai pe săgetuța din dreapta ta și dai pe Public.
După ce ai făcut asta, dă un refresh la calculator.
Sper să-ți meargă!