| Firdinica a întrebat:

Cum pot sterge o pagina de pe facebook a mea? ( mi-am facut o pagina pe facebook si vreau sa mi-o sterg, dar nu stiu cum )

Răspuns Câştigător
| Oanna_3541 a răspuns:

Intri la Editeaza pagina dupa Administreaza notificarile dupa Administreaza...nu stiu cum si apesi STERGE PAGINA jos.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Intri in ''privacy settings'', si o sa vezi ca apare ''dezactivate your account'' si dai click acolo.

| reihiuke a răspuns:

In dreapta sus, ai o rotita. In bara cu profilul/home, etc. Dai click acolo si selectezi Privacy setings apoi te duci la "security" din stanga. Acolo, jos o sa ai "dezactivate your account"