| phralo a întrebat:

Cum pot sterge o pagina la care nu am acces?
Am pierdut accesul de la adresa de mail si o data cu asta si accesul la contul de Facebook. Mi-am facut un cont nou, cum pot sterge pagina? Tin sa precizez ca de pe contul vechi pierdut nu am mai fost logat de 1 sau 2 ani...

3 răspunsuri:
| Andreeeeeaxd a răspuns:

Poti sterge o pagina doar daca esti admin si de pe contul cu mailul cu care ai facut-o

| phralo explică (pentru Andreeeeeaxd):

Nu pot trimite mail sau ceva asemanator sa le explic ce si cum?

| Andreeeeeaxd a răspuns (pentru phralo):

Pai incearca sa trimiti un mail celor de la facebook, dar probabilitatea sa iti raspunda este cam mica... spune mai multor prieteni si blocheze accea pagina si dupa un timp se va sterge