| PumpkinDoll a întrebat:

Cum pot șterge tot de pe un hdd? Am unul nou, am salvat pe un stick ce aveam nevoie, iar acum vreau sa scap de tot de el.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa scapi de tot de el = sa il vinzi, sau sa il distrugi? Daca vrei sa il distrugi, poti incerca sa il bagi in cuptorul cu microunde un pic. Mai simplu, il stergi cu un stick de pe care bootezi si distrugi datele. http://www.diskwipe.org/

| PumpkinDoll explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ia foc?

| RAY a răspuns:

Formatare totala =adio date

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu, de ce sa ia foc?
@RAY: Serios? Formateaza tu "total" un hard cu tine in fundul gol si trimite-mi-l dupa aia. Vedeta te fac!