| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot  taia o melodie astfel incat sa obtin un fragment? (vreau sa mi-l pun in telefon ca sonerie)

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu Sound Forge poti face asta... Deschizi melodia in el, selectezi partea care te intereseaza, ii dai cut sau copy, o pui intr-un alt fisier si apoi salvezi. Bafta!

| Bishop a răspuns:

Descarca dj audio editorhappy exact pentru a taia fragmente dintr-o piesa e

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeFlory a răspuns:

Trimite'mi un mesaj privat cu id'ul tau si iti dau eu programulhappy ca il folosesc si eu.

| Tzuna a răspuns:

Daca ai windows XP intra in C:\Programe Files\Movie Maker...intri acolo si dai pe movie.exe...deschizi melodia o tragi jos in randu unde scrie audio si o tai de la ce secunda vrei...succesc!

| moonY a răspuns:

Exista un program..mp3 cutter..sau cam asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jet audio e cel mai bun, parerea mea, e un media player multifunctional: inregistrezi, asculti muzica, te uiti la filme, convertezi :video-audio si tai muzica foarte usor in cate bucatele vrei tubig grin succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu reusesti cu programul, pe diferite site'uri apar doar unele parti din melodie.ringtone-uri.E mai usor asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copy melodia pe un CD si cu un instrument ascutit tai CD-ul pana obtii fragmentul dorit, dupa aceea pui fragmentul pe telefon, dar inainte pui telefonul pe vibratii rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci cont pe zedge.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos spuneti-mi si mie cum poti taia cateva masuri dintr-o melodie? Am incercat cu nero wave editor dar nu stiu cum se utilizeaza. Ajutati-ma va roggggggggggg! Pt raspuns id meu: estefi_co

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca cel mai bun este Gold Wave.happy