| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite niște poze făcute cu aparatul care au memorie prea mare? Fără varinata aceea în care trebuie sa le descarc le telefon.

Răspuns Apreciat de Editori
Bula
| Bula a răspuns:

Nu memoria aparatului este prea mare, ci marimea pozei.
Le poti incarca pe contul tau in Google Drive, intr-un folder nou, il faci accesibil oricui, dupa care trimiti link-ul folderului la cine doresti (prin e-mail sau mesaj scris).
Cel care primeste, va da click pe link si va fi trimis imediat la poze, pe care le poate descarca.

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Cu programul WeTransfer.