| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite un mail?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu ajutorul unui program de poștă electronică. Pentru PC: Thunderbird, Outlook sau Outlook express (nu merge pe Win 7 sau 8). Sau din browser, dacă ai cont de mail pe un server webmail (yahoo!, gmail, hotmail etc.), deși și astea se pot configura pe un client de mail.
Pe telefonul mobil cu SO Android, trebuie să instalezi (dacă nu e deja) Gmail, Yahoomail și / sau să-ți setezi în clientul implicit de mail toate conturile pe care le ai.

| LTAA a răspuns:

Detalii?

| hypentakill a răspuns:

CTRL + W sau ALT + F4. Ce intrebari... daca nici asta nu stii unde ai trait?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru hypentakill):

Problemă? Nu folosesc mail-ul! Tot primesc pe mail mesaje (De pe site-uri cum ar fi TPU.) le citesc (Nu pe toate. Am multe şi necitite.) şi gata. Nu am trimis niciodată un mail. Şi acum îmi trebuie să trimit cuiva şi nu ştiu cum. Aşa te miri şi tu acum. Nu-mi petrec viaţa la calculator ca unii.

| hypentakill a răspuns (pentru BlackRaven45):

Pfft si bunica stie...

| BlackRaven45 a răspuns (pentru hypentakill):

De parcă îmi pasă. tongue

| hypentakill a răspuns (pentru BlackRaven45):

Generatie de Facebook addicts si Whats App. Illiterate fools.