| j1NNNx a întrebat:

Cum pot urmari o pagina de Facebook, gen cand posteaza ceva sa primesc notificari (exact cum e follow la persoane)?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te duci pe pagina respectiva, si acolo unde ai LIKED tii cursorul mousului si vezi ca iti deschide un mic cuprins. La notificari apesi pe creionul acela si selectezi ce vrei sa primesti de la respectiva pagina.

| Adry05 a răspuns:

Te duci pe pagina si de pe caculator cand pui mouse pe butonul de like iti apare `get notification`.

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin0486 a răspuns:

Chiar pe butonul de Like ai optiunea "vezi mai intai" asa postarile de la pagina aceea vor avea priortate